Najflexibilnejší suchý podsyp na vyrovnanie podlahy

Často sa stretávame u zákazníkov s tým, že pri suchých podsypoch a suchom vyrovnaní krivej podlahy sa musia zmestiť do pevne stanovenej skladby podlahy, odporúčanej výrobcom.

Existuje však na trhu aj výnimka. Podsyp, ktorý sa prispôsobí každej stavbe, nerovnostiam prípadne navýšeniam. Vyrovnávacie suché podsypy CEMWOOD.

Suché podsypy CEMWOOD – flexibilita

Suché podsypy CEMWOOD sú jedinečné okrem iných zaujímavých vlastností práve svojou veľkou flexibilitou. Vyrovnajú alebo navýšia podklad hrúbok od 0 až po 25cm. Dokážu vyrovnať lokálne nerovnosti. Rovnako podsypy navýšia celoplošné hrubé vrstvy. Aj spomínanú hrúbku 25cm zvládnu v jednej vrstve bez akýchkoľvek medzivrstiev. Suché podsypy CEMWOOD spravia skladbu podlahy  zrozumiteľnou.

Vďaka svojmu tvaru sú riešením pre minimálne nerovnosti. Ale dostatočne stabilné aj pre veľké hrúbky.

Využitie nájdu v rodinných domoch, podkroviach, bytoch alebo v historických objektoch.

Roznášacie vrstvy na podsypy

Na každý suchý podsyp sa musí samozrejme ukladať roznášacia vrstva, ktorá rozloží bodové napätie. Aj v prípade roznášacích vrstiev pri podsypoch CEMWOOD je možnosť veľkej flexibility.

Suché vyrovnávanie podlahy
Suché vyrovnávanie podlahy

Na najtenšie vrstvy prípadne pri použití len na lokálne nerovnosti sa môže uložiť napr. mäkká drevovláknitá doska.

Pri väčších hrúbkach sa môžu použiť tiež OSB dosky, sadrovláknité dosky, cementotrieskové dosky…

Celá skladba podlahy sa dokáže prispôsobiť Vašim požiadavkám, preferenciám ohľadom tepelno-izolačných a zvukovo-izolačných a v neposlednom rade aj finančným možnostiam.

Pri použití vyrovnávacích podsypov CEMWOOD môžete postupovať úplne suchým spôsobom alebo ich kombinovať s mokrým procesom (napr. lepidlo a dlažba ako finálna vrstva).

Vyrovnávacie podsypy CEMWOOD sa môžu kombinovať aj s podlahovým kúrením (opäť je možné postupovať úplne suchým spôsobom alebo je možné kombinovať ich s mokrými procesmi).

Aj napriek svojej flexibilite si podsypy CEMWOOD zachovávajú svoju pevnosť, stabilnosť a odolnosť.

Hľadajte riešenia, ktorá sa prispôsobia Vám a uľahčite si tak stavbu či rekonštrukciu. Neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme s výberom tých správnych produktov pre Váš projekt alebo stavbu.

Add to cart