Kto sme

Spoločnosť izoNOVUM vznikla ako nová obchodná spoločnosť na slovenskom trhu v roku 2011, s cieľom vytvoriť médium, prostredníctvom ktorého sa na Slovensko dostanú stavebné materiály, ktoré majú jedinečnú a inovatívnu povahu, ale zatiaľ sú u nás úplne neznáme. Väčšina produktov, ktoré prinášame na slovenský trh, boli ešte pred niekoľkými rokmi len vynálezmi na patentovej prihláške. Ich komerčné využitie nám umožnilo oboznámiť slovenskú verejnosť s ich existenciou a s ich výnimočnými vlastnosťami.

Naša filozofia

Ľudia majú radi keď vidia, že po nich niečo ostalo. Keď vidia výsledok svojej práce. Určite si to už zažil. Pocit zadosťučinenia, zvyšovanie dôvery v seba samého.

Čo je pod podlahou? Ak je zlá celá konštrukcia podlahy môžete mať najdrahšiu drevenú podlahu aj tak sa to časom pokazí. 

Vďaka suchému spôsobu vyrovnania podlahy vieš byť majstrom Ty sám. Podlaha bude funkčná a stabilná rovnako ako keby si používal betón. Pridaná hodnota je ekologickosť a udržateľnosť použitých materiálov. Vytvor si zdravý domov. 

My Ti pomôžeme stať sa majstrom.

Vysvetlíme, ukážeme, skonzultujeme a poradíme Ti celú skladbu podlahy s prihliadnutím na Tvoje preferencie. Odporučíme Ti všetky produkty, ktoré potrebuješ a aj počas montáže Ti vieme byť nápomocní ako priateľ na telefóne. 

 

Prečo izoNOVUM

Sme mladá a flexibilná spoločnosť, ktorá už zanechala všetky neresti starých návykov a zvyklostí. V našej spoločnosti nepoznáme problém, ktorý sa nedá vyriešiť. Na každý Váš dopyt alebo otázku dokážeme odpovedať zmysluplne bez akýchkoľvek obchodníckych fígľov a zavádzania. Sme kvalifikovaní technici ale aj ľudskí obchodníci, ktorí privítajú Vaše výzvy. Sme otvorení novinkám a novým myšlienkam, preto je to, čo robíme pre nás samozrejmosťou.

Add to cart