Zvukovo-izolačné materiály – kvalitná montáž od izoNOVUM SERVICE

Zvukovo-izolačné materiály - sil detail 3 Zvukovo-izolačné materiály - Michno terce 2 290 Zvukovo-izolačné materiály - sil detail 2

Našou úlohou nie je len dodávať kvalitné zvuko-izolačné materiály, ale aj zabezpečiť, aby sa správne aplikovali a montovali. Preto Vám ponúkame naše mnohoročné skúsenosti s inštaláciou a realizovaním systémov odhlučnenia. Aj my sa sústavne učíme a zlepšujeme. Všetky naše skúsenosti radi prinesieme aj k Vám domov prostredníctvom odbornej montáže.

Aby ste si mohli naozaj overiť, či ide o naozaj odbornú montážnu firmu naša spoločnosť vykonáva školenia, výsledkom ktorých je pridelenie certifikátu. Tento certifikát potvrdzuje, že daná firma získala komplexné zaučenie a informácie na odborné prevedenie prác.

Naše kvalifikované montážne firmy

Každý systém odhlučnenia je len natoľko dobrý ako jeho najkritickejšia časť. Preto odborná montáž a profesionálne riešenia detailov ako sú zástrčky, rohy a iné sú alfou omegou správneho fungovania systémov.

certifikat Silencium_M-projekt

izoNOVUM SERVICE
Kostiviarska 43
974 01 Banská Bystrica
Tel.: 0949 613 627
E-mail: info@izonovum.sk
 

certifikat Silencium_M-projekt

Peter Slezák – BezHluku
Javorová 640/5
949 01 Nitra
Tel.: 0948 305 777
E-mail: slezak@bezhluku

Fotoukážka – ako rezať – ako lepiť – ako upevniť

sil detail 4 sil detail 5 sil detail 2

 

Novinky

  • 02-10-2016

    Zvuková a akustická izolácia SILENCIUM prešla skúškou u našich zákazníkov Len pred pár mesiacmi v októbri roku 2015 sa naša spoločnosť rozhodla...

    pokračuj v čítaní

Anketa

Ako ste sa o nás dozvedeli ?

Loading ... Loading ...

Ochrana osobných údajov

Zoznámte sa prosím s ochranou osobných údajov, zásadami a právami, ktoré máte v súvislosti s GDPR.
...čítaj viac