Príslušenstvo pre odhlučnenie SILENCIUM – záruka komplexného riešenia

Odhlučnenie - Michno terce 2 290 Odhlučnenie - Silencium 290 Odhlučnenie - soudal 290

Pre zabezpečenie očakávanej kvality vyhotovenia a funkčnosti zvukovej a akustickej izolácie SILENCIUM je samozrejme nevyhnutné dbať aj na detaily. Preto izoNOVUM v rámci svojich akustických systémových riešení ponúka aj plnohodnotné príslušenstvo k zvukovej a akustickej izolácie SILENCIUM.

Vysoká funkčnosť odhlučnenia bytu, hotela, diskotéky alebo prevádzky je ukrytá v premyslenom a komplexnom riešení, ktorého súčasťou sú aj komponenty príslušenstva SILENCIUM. V príslušenstve sa nachádzajú akrylátový tmel Ceresit Acryl CS11 resp. SOUDAFLEX 40FC, akustické plastové upevňovacie hmoždinky HERCULES, prelepovacia páska SILENCIUM Klebeband a revolučný bezkontaktný nosný systém MICHNO.

Samotná zvuková a akustická izolácia SILENCIUM je vysoko efektívnym izolantom a jeho vynikajúce vlastnosti je možné ešte zhodnocovať využívaním materiálov, ktoré prispievajú k znižovaniu otrasov a rezonancií. Práve minimalizáciou mechanických otrasov v pevných hmotách sa docieli aj redukcia vlnenia vzduchu, ktoré vnímame ako hluk.

SILENCIUM Klebeband

Ekologická lepiaca páska impregnovaná prírodným voskom pre zvýšenie odolnosti proti vlhkosti. Je vyrobená z jemných vlákien celulózy. Je špeciálne vyvinutá na použitie s doskami SILENCIUM. Je neoddeliteľnou súčasťou dosiek SILENCIUM pri ich spracovaní. Využíva sa na preliepanie hrán dosiek pri prípadnom rezaní a riešení rôznych detailov.

Parametre pásky SILENCIUM Klebeband

Vlastnosť Hodnota
Šírka 50 mm
Dĺžka 50 m
Hmotnosť 0,26 kg/rolka
Počet v balení 36
Spotreba 3 ks/paleta

MICHNO SYSTEM – inovatívny a revolučný nosný systém

Michno 290

Náš nový a revolučný systém upevnenia dosiek SILENCIUM na steny a stropy formou bezkontaktného systému odhlučnenia. Vďaka tomuto nehomogénnemu nosnému systému sa vibrácie plošne nemajú šancu rozširovať, čo výrazne prispieva k výbornému výkonu systémov odhlučnenia s doskami SILENCIUM.

Parametre systému MICHNO

Vlastnosť Hodnota
Počet v balení 36 ks
Priemer závitu 6 mm
Výdatnosť 9 ks / 1 m2
Dĺžka závitovej tyče 0 – 9 cm

SOUDAFLEX 40FC – Profi tmel

soudaflex 40fc

Profesionálny tesniaci tmel SOUDAFLEX 40FC je určený na vytváranie pružného a flexibilného styku akustických dosiek SILENCIUM medzi sebou ale aj s okolitými konštrukciami. Ide o veľmi pružný tmel s 80% dilatačnou schopnosťou. Použiteľný v prípade rôznych povrchov – drevo, kov, tehla, betón, umelá hmota, plasty, sádrokartón.

Parametre tmelu SOUDAFLEX 40FC

Vlastnosť Hodnota
Objem 310 ml
Spotreba 1 ks/5 m2
Teplota pri aplikácii +5 až +35  °C
Čas spracovateľnosti 15 min.
Čas tuhnutia 24 hod.
Odolnosť voči teplotám -30 až +90 °C

Technický list k tmelu SOUDAFLEX 40FC si môžete stiahnuť TU.

Ceresit ACRYL CS11 – Hobby tmel

cs11

Klasický akrylátový tmel s dobrou spracovateľnosťou určený na vytváranie pružného styku akustických dosiek SILENCIUM medzi sebou ale aj s okolitými konštrukciami.

Parametre tmelu Ceresit ACRYL CS11

Vlastnosť Hodnota
Objem 300 ml
Spotreba 1 ks/5 m2
Teplota pri aplikácii +5 až +40  °C
Čas spracovateľnosti 15 min.
Čas tuhnutia 24 hod.
Odolnosť voči teplotám -30 až +80 °C

Technický list k tmelu Ceresit ACRYL CS11 si môžete stiahnuť TU.

 

Novinky

  • 02-10-2016

    Zvuková a akustická izolácia SILENCIUM prešla skúškou u našich zákazníkov Len pred pár mesiacmi v októbri roku 2015 sa naša spoločnosť rozhodla...

    pokračuj v čítaní

Anketa

Ako ste sa o nás dozvedeli ?

Loading ... Loading ...

Ochrana osobných údajov

Zoznámte sa prosím s ochranou osobných údajov, zásadami a právami, ktoré máte v súvislosti s GDPR.
...čítaj viac