Novinka

Zvuková a akustická izolácia SILENCIUM prešla skúškou u našich zákazníkov

Premium - strop Standard - stenna Minimum - podlaha

Len pred pár mesiacmi v októbri roku 2015 sa naša spoločnosť rozhodla, že vytvorí nové strategické partnerstvo s výrobcom zvukovej a akustickej izolácie SILENCIUM. Našim cieľom bolo zlepšiť a skvalitniť naše systémy odhlučnenia bytov, domov a iných priestorov, ktoré ponúkame už viac ako 6 rokov a taktiež naučiť našich zákazníkov ako správne odhlučniť stenu, strop, či podlahu. Táto strategická spolupráca garantuje našim zákazníkom, že kvalitný tovar s vysokou pridanou hodnotou sa dostáva ku ním priamo, bez zbytočnej byrokracie a bez zbytočných medzičlánkov, ktoré umelo navyšujú samotnú predajnú cenu.

Toto naše rozhodnutie zdá sa, prináša aktuálne veľa výhod a samotná zvuková izolácia SILENCIUM a naše vynovené systémy odhlučnenia si rýchlo našli svoje miesto na trhu. Odzrkadľuje to zvýšený počet otázok od našich starších zákazníkov ale aj nárast dopytu od nových klientov.

Silencium 290

Samotný predaj zvukovej a protihlukovej izolácie SILENCIUM začal reálne v strede mesiaca október 2015. Od tohto okamihu napriek dlhému vianočnému obdobiu sa dosky SILENCIUM rýchlo etablovali na slovenskom trhu a vďaka nášmu odbornému poradenstvu, prozákazníckemu predaju a kvalifikovanej dodávke systémov odhlučnenia na kľúč – montáž sme do konca mesiaca január 2016 umiestnili na slovenský trh:

200 m2 – odborná montáž cez izoNOVUM SERVIS
600 m2 – priamy predaj s technickým poradenstvom

CELKOVO TVORIL PREDAJ = 800 m2

Kvalitatívne boli naše systémy odhlučnenia so SILENCIUM preverené pri niekoľkých realizáciach. Len za samotný mesiac január 2016 sme inštalovali zákazky pre odhlučnenie stien, stropov aj podláh v objeme cez 100 m2.

Naše REFERENCIE sa rozšírili o projekty:

Bratislava – odhlučnenie podlahy zvukovou izoláciu SILENCIUM kombinovanou s mäkkou drevovláknitou doskou

Bacik 04

Banská Bystrica – odhlučnenie steny nosným systémom MICHNO a protihlukovou izoláciou SILENCIUM

Golianova 08

Topoľčany – odhlučnenie stropu systémom MICHNO, akustickou vlnou ISOVER a akustickou izoláciou SILENCIUM

Topolcany 18

Tento trend hlavne zo začiatku tohto kalendárneho roka sa začína potvrdzovať aj v nasledujúcich mesiacoch. Potvrdzujú to naše plánovaného projekty po celom Slovensku.

Ak Vás naše produkty zaujali, neváhajte nás kontaktovať.

Team izoNOVUM

 

Novinky

  • 02-10-2016

    Zvuková a akustická izolácia SILENCIUM prešla skúškou u našich zákazníkov Len pred pár mesiacmi v októbri roku 2015 sa naša spoločnosť rozhodla...

    pokračuj v čítaní

Anketa

Ako ste sa o nás dozvedeli ?

Loading ... Loading ...

Ochrana osobných údajov

Zoznámte sa prosím s ochranou osobných údajov, zásadami a právami, ktoré máte v súvislosti s GDPR.
...čítaj viac