Novinka

Naše produkty oslovili účastníkov v rámci prezentácií „Moderná stavba 2012“ v Banskej Bystrici

V tomto roku sme sa rozhodli ponúknuť odbornej verejnosti priamy kontakt s našimi produktmi. Preto sme formou odbornej prednášky predstavili naše produkty striekaný korok SUBERTres a zvukovú izoláciu PhoneStar. Súčasne s prednáškou prebiehala aj malá výstava našich produktov. Na tomto mieste boli prezentované vzorky, konštrukčné skladby, rôzne letáky a katalógy. Prezentačný deň sa konal v stredu 7. 11. 2012 v hotely Národný dom v Banskej Bystrici.

Príjemným prekvapením tohto dňa bola pozitívna a bohatá spätná reakcia odbornej verejnosti. Najdôležitejším poznatkom bolo, že počas krátkej existencie našich produktov na slovenskom trhu sa výrazne zvýšilo povedomie a hlavne informovanosť o týchto materiáloch. Mnohí návštevníci sa už priamo stretli s našimi materiálmi a niektorí už aj využili ich výhody vo svoje projekčnej činnosti.

Nižšie si môžete pozrieť našu fotogalériu z prezentačného dňa v Banskej Bystrici. Budeme veľmi radi, ak Vás tieto obrázky zaujmú.

 

Novinky

  • 02-10-2016

    Zvuková a akustická izolácia SILENCIUM prešla skúškou u našich zákazníkov Len pred pár mesiacmi v októbri roku 2015 sa naša spoločnosť rozhodla...

    pokračuj v čítaní

Anketa

Ako ste sa o nás dozvedeli ?

Loading ... Loading ...

Ochrana osobných údajov

Zoznámte sa prosím s ochranou osobných údajov, zásadami a právami, ktoré máte v súvislosti s GDPR.
...čítaj viac