Kto sme

Čomu sa venujeme

Spoločnosť izoNOVUM vznikla ako nová obchodná spoločnosť na slovenskom trhu v roku 2011, s cieľom vytvoriť médium, prostredníctvom ktorého sa na Slovensko dostanú stavebné materiály, ktoré majú jedinečnú a inovatívnu povahu, ale zatiaľ sú u nás úplne neznáme. Väčšina produktov, ktoré prinášame na slovenský trh, boli ešte pred niekoľkými rokmi len vynálezmi na patentovej prihláške. Ich komerčné využitie nám umožnilo oboznámiť slovenskú verejnosť s ich existenciou a s ich výnimočnými vlastnosťami.

Prečo izoNOVUM

Sme mladá a flexibilná spoločnosť, ktorá už zanechala všetky neresti starých návykov a zvyklostí. V našej spoločnosti nepoznáme problém, ktorý sa nedá vyriešiť. Na každý Váš dopyt alebo otázku dokážeme odpovedať zmysluplne bez akýchkoľvek obchodníckych fígľov a zavádzania. Sme kvalifikovaní technici ale aj ľudskí obchodníci, ktorí privítajú Vaše výzvy. Sme otvorení novinkám a novým myšlienkam, preto je to, čo robíme pre nás samozrejmosťou.
 

Novinky

  • 02-10-2016

    Zvuková a akustická izolácia SILENCIUM prešla skúškou u našich zákazníkov Len pred pár mesiacmi v októbri roku 2015 sa naša spoločnosť rozhodla...

    pokračuj v čítaní

Anketa

Ako ste sa o nás dozvedeli ?

Loading ... Loading ...

Ochrana osobných údajov

Zoznámte sa prosím s ochranou osobných údajov, zásadami a právami, ktoré máte v súvislosti s GDPR.
...čítaj viac