Filozofia izoNOVUM


Zvyšovanie kvality nášho života je priamo späté s kvalitou nášho životného priestoru – obydlia, kde trávime väčšinu nášho života. Každý človek má svoje základné potreby a medzi ne patrí prirodzene aj potreba bývania. Starostlivosť o samých seba zahŕňa nielen starostlivosť o náš zovňajšok, ale aj o náš životný priestor, ktorý je pre nás druhou ochrannou vrstvou hneď po našej pokožke.

V našom životnom priestore v našom obydlí trávime najdlhšie obdobie nášho života, preto pre každého z nás je prirodzené si ho sústavne zveľaďovať a zvyšovať kvalitu, komfort bývania. Naše obydlie plní veľmi široké spektrum funkcií – prístrešok, miesto pre stretávanie sa rodiny a samozrejme aj oáza oddychu.

Je jednoduché napodobňovať iných a zaoberať sa bežnými vecami. Pre nás je výzvou zaoberať sa, učiť sa a robiť osvetu so stavebnými materiálmi, ktoré tu ešte nikdy neboli a pritom ponúkať na oko veľmi jednoduchú a plnohodnotnú kvalitu našich služieb pre každého z Vás. Myslíme si, že vždy je možné niečo zlepšovať a to platí aj pre stavebníctvo a stavebné materiály.

STAVEBNÉ MATERIÁLY OD izoNOVUM SÚ ZÁRUKOU KVALITNÉHO BÝVANIA…
EXISTUJE VEĽA MOŽNOSTÍ, ALE LEN MÁLO SKUTOČNÝCH RIEŠENÍ…S NAMI ICH NÁJDETE!!!

 

Novinky

  • 02-10-2016

    Zvuková a akustická izolácia SILENCIUM prešla skúškou u našich zákazníkov Len pred pár mesiacmi v októbri roku 2015 sa naša spoločnosť rozhodla...

    pokračuj v čítaní

Anketa

Ako ste sa o nás dozvedeli ?

Loading ... Loading ...

Ochrana osobných údajov

Zoznámte sa prosím s ochranou osobných údajov, zásadami a právami, ktoré máte v súvislosti s GDPR.
...čítaj viac