Novinka

izoNOVUM strávi jeseň na prezentačných dňoch

Na jeseň sa naša spoločnosť zúčastní niekoľkých prezentačných podujatí v rôznych slovenských mestách. Cieľom je sa priblížiť čo najviac slovenskej odbornej verejnosti a nadviazať priamy kontakt so slovenskými projektantmi, architektmi a realizačnými firmami.

Počas prezentačného dňa bude naša spoločnosť vystavovať svoje prezentačné modely, vzorky produktov, katalógy, letáky a brožúry. Všetci účastníci podujatia si budú môcť presvedčiť o jedinečných vlastnostiach našich produktov – zvuková izolácia PhoneStar a striekaný korok SUBERTres.

Naše turné začína 7. septembra v Bratislave na podujatí “ Moderná stavba 2011″ v hotely SOREA Regia a očakávaný počet pozvaných hostí je cca. 60 osôb. V nasledujúcich týždňoch a mesiacoch budú nasledovať mestá ako Piešťany, Žilina a ďalšie.

  • 08-25-2011
    izoNOVUM on tour

    izoNOVUM strávi jeseň na prezentačných dňoch Na jeseň sa naša spoločnosť zúčastní niekoľkých prezentačných podujatí v rôznych slove

 

Novinky

  • 02-10-2016

    Zvuková a akustická izolácia SILENCIUM prešla skúškou u našich zákazníkov Len pred pár mesiacmi v októbri roku 2015 sa naša spoločnosť rozhodla...

    pokračuj v čítaní

Anketa

Ako ste sa o nás dozvedeli ?

Loading ... Loading ...

Ochrana osobných údajov

Zoznámte sa prosím s ochranou osobných údajov, zásadami a právami, ktoré máte v súvislosti s GDPR.
...čítaj viac