Novinka

Komplexný zdroj informácií – izoNOVUM CD

Naša spoločnosť sa snaží sústavne zvyšovať kvalitu poskytovaných informácií a hľadá cesty ako sa dostať čo najjednoduchšie k nim.
Ďalším krokom k tejto myšlienke bolo zosumarizovať všetky marketingové materiály o našich produktoch na jednom kompaktnom mieste. A tak vznikol elektronický prameň informácií vo forme kompaktného disku. Na tomto nosiči sa nachádzajú letáky, brožúry, montážne návody, certifikáty, prehlásenia o zhode a prezentačné filmy k obidvom našim produktom PhoneStar aj SUBERTres.

izoNOVUM CD je Vám vždy k dispozícii. Môžete sa s ním stretnúť na rôznych prezentačných akciách a podujatiach. Ale samozrejme ponúkame Vám možnosť aj objednania si tohto CD prostredníctvom mailu. Stačí, ak nám na náš e-mail info@izonovum.sk zašlete Vašu korešpondenčnú adresu a my Vám prostredníctvom pošty bezplatne zašleme izoNOVUM CD.

  • 09-28-2011
    izoNOVUM CD – novinka

    Komplexný zdroj informácií - izoNOVUM CD Naša spoločnosť sa snaží sústavne zvyšovať kvalitu poskytovaných informácií a hľadá cesty ak

 

Novinky

  • 02-10-2016

    Zvuková a akustická izolácia SILENCIUM prešla skúškou u našich zákazníkov Len pred pár mesiacmi v októbri roku 2015 sa naša spoločnosť rozhodla...

    pokračuj v čítaní

Anketa

Ako ste sa o nás dozvedeli ?

Loading ... Loading ...

Ochrana osobných údajov

Zoznámte sa prosím s ochranou osobných údajov, zásadami a právami, ktoré máte v súvislosti s GDPR.
...čítaj viac