Čo je SUBERTres…

Všestrannosť a univerzálnosť na každom povrchu

Základný koncept stavebných materiálov sa nemenil počas mnohých stáročí. Práve v posledných desaťročiach prežívame prebudenie sa technologického vývoja a modernizácie v oblasti stavebných materiálov. V tomto období môžeme povedať, že v tejto oblasti sú predstavené nové elementy a komponenty, čo môžeme prirovnať malej revolúcii.

Materiály je možné nájsť v rôznych funkčných úlohách ako je izolovanie, tesnenie, ochrana pred hrdzou, ochrana pred požiarom a samozrejme je tu veľmi dlhý zoznam funkčnosti, ktoré nám umožňujú sústavne zvyšovať kvalitu stavebných konštrukcií a samotného bývania. Špecializácia sa jednotlivých materiálov len na určité funkčnosti spôsobila zvyšovanie nákladov a priniesla so sebou nutnosť kombinácie širokého pola stavebných materiálov, čoho dôsledkom je vyššia náročnosť správneho návrhu pre stavbárov a zákazníkov.

SUBERTres striekaná korková izolácia je výsledkom výskumu a vývoja, ktorý trval sedem rokov a je reakciou na súčasné požiadavky trhu. SUBERTres v sebe zahŕňa špecifické vlastnosti mnohých materiálov a ich kvality len v jednom produkte.
Tento materiál plnohodnotne nahrádza materiály a poskytuje nám ďalšie výhodné vlastnosti: elasticita, flexibilita, vodotesnosť, odolnosť voči plesniam, chemická nezávadnosť, trvácnosť, odolnosť voči soliam a kyselinám, oteruvzdornosť, tento dlhý zoznam prispieva k dôležitým úsporám na materiály a pracovnej záťaži oproti iným tradičným produktom.

Mohli ste vidieť v relácii „Hurá do Záhrady“ na STV1

Nekonečné výhody

* Tepelná izolácia
* Zvuková izolácia
* Vodotesnosť
* Paropriepustnosť
* Odolnosť voči kyselinám a soliam
* Nehorľavosť
* Vysoká tepelná kapacita
* Vysoká mechanická pevnosť
* Tvarovateľnosť

SUBERTres je prírodný a ekologický materiál, ktorý je produkovaný premysleným výrobným procesom. Je vyrábaný zmiešaním rôznych komponentov ako sú korkové zrná rôznych veľkostí (korok je jeden z najlepších tepelných izolácií), akrylátová živica, prírodný tuk a voda.
Tieto vysoko trvácne materiály sú vložené do miešacieho procesu, ktorý zachováva ich výhodné vlastnosti, čoho výsledkom je finálny produkt s výbornou odolnosťou voči starnutiu a degradácie.

Prvotriedny estetický dojem – široká farebná škála odtieňov

SUBERTres popri svojich nekonečných výhodných vlastnostiach ponúka aj dokonalý estetický dojem vďaka rozsiahlej farebnej škále. Farebný odtieň je dodávaný SUBERTres-u pomocou prírodných pigmentov, ktoré sú primiešavané k samotnej hmote podľa katalógových farieb. Pre získanie ďalších odtieňov je možné ešte pred aplikáciou SUBERTres-u, primiešať k neutrálnej hmote rôzne farebné pigmenty priamo na stavbe.

Katalog farieb 2012
Korok a korkové zrná ako prírodný materiál môžu vykazovať mierne odchýlky vo farebnosti rovnako ako iné prírodné materiály (napr. slama, hlina, ovčia vlna, iné).

Vykonané laboratórne skúšky a monitoring aplikácií na terasách, fasádach, krytinách a interiérových povrchoch potvrdzujú, že SUBERTres je ozajstným revolučným materiálom pre stavebníctvo ale aj pre priemysel ako taký.

Cenník a obchodné podmienky

Aplikácia striekaného korku si vyžaduje patričné praktické zručnosti a znalosti, preto inštaláciu môžu vykonávať len na to kvalifikované a certifikované firmy. Ich kontakty nájdete v sekcii STRIEKANIE.
Cenové ponuky a obchodné podmienky pre dodávku a inštaláciu striekaného korku SUBERTres Vám veľmi radi poskytnú naši partneri.
Naši autorizovaní realizátori Vám ponúkajú možnosť zadovážiť si striekaný korok na kľúč nákupom na splátky cez renomované splátkové spoločnosti.

stiahnuť (1)

Zoznámte sa s našimi letákmi, brožúrami a videami

 

Novinky

  • 02-10-2016

    Zvuková a akustická izolácia SILENCIUM prešla skúškou u našich zákazníkov Len pred pár mesiacmi v októbri roku 2015 sa naša spoločnosť rozhodla...

    pokračuj v čítaní

Anketa

Ako ste sa o nás dozvedeli ?

Loading ... Loading ...

Ochrana osobných údajov

Zoznámte sa prosím s ochranou osobných údajov, zásadami a právami, ktoré máte v súvislosti s GDPR.
...čítaj viac