Aktuálne PR len pre Vás

Newsletter izoNOVUM

Newsletter izoNOVUM si môžete prezrieť jednoducho kliknutím na samotný leták.
Ak máte záujem odoberať prostredníctvom mailu newsletter izoNOVUM stačí, ak nám prostredníctvom formulára NEWSLETTER na našej stránke zašlete Vašu presnú emailovú adresu.

Newsletter izoNOVUM 042013

Vaše názory a reakcie na našu prácu a produkty

5. 4. 2012 – SUBERTres – rekonštrukcia vchodu do panelového bytového domu

„Na našom sídlisku je veľa panelákov a hlavne veľa vchodov. Každý domový dôverník sa snaží u nás udržiavať vchod v čo najlepšom čase. Ale žiaľ tieto plochy sú veľmi namáhané, či už počasím alebo vandalmi. Preto každý jeden rok sme boli nútení, náš vchod maľovať. Ale to nikdy nevydržalo dlho.
Vďaka tomuto sme začali hľadať niečo, čo by bolo veľmi pekné, ale by to aj vydržalo dlho a tak sme sa dostali k striekanému korku. Musím priznať, že najprv sme boli dosť skeptický, ale výsledok hovoril sám za seba. Steny vchodu sú krásne, jednofarebné a hlavne odolné voči poškodeniu. Teraz ku nám chodia ostatní dôverníci a obyvatelia okolitých bytoviek. Teraz náš vchod úplne vyniká spomedzi ostatných.“

Erik, Revúca

29. 5. 2013 – GaLa DEKO STIXX – dekoratívne záhony okolo rodinného domu

„ziskate pocit stredomorskeho prostredia, ta zelen sa v tej farbe nadherne vynima“, „je to naozaj vyborna vec. male lahke kusky, ktore do seba zapadnu, vietor ich nerozfuka, psom nechuti, vyzera to skutocne skvele!!! najprv sme kupili 20 vriec, potom zase 20 a dnes 30 a dali sme to do celej zahrady“.

Dagmar, Báhoň

10. 2. 2014 – CW 2000 – suchý vyrovnávací podsyp z mineralizovanej štiepky

„využívali sme rôzne typy suchých podsypov pri našich realizáciách, ale so suchým podsypm CEMWOOD sme veľmi spokojní. Hlavne sa nám páčilo ako rýchlo sa dá inštalovať a je veľmi stabilný. Nevykazuje žiadne dodatočné sadanie a dá sa na ňom jednoducho chodiť. Pri našej práci už nemusíme využívať rôzne dodatočné pracovné pomôcky“.

Ján, Zuberec
 

Novinky

  • 02-10-2016

    Zvuková a akustická izolácia SILENCIUM prešla skúškou u našich zákazníkov Len pred pár mesiacmi v októbri roku 2015 sa naša spoločnosť rozhodla...

    pokračuj v čítaní

Anketa

Ako ste sa o nás dozvedeli ?

Loading ... Loading ...

Ochrana osobných údajov

Zoznámte sa prosím s ochranou osobných údajov, zásadami a právami, ktoré máte v súvislosti s GDPR.
...čítaj viac